Nometne Spānijā (13/03/2020 – 27/03/2020)

Skriešanas un nūjošanas nometne Spānijā (13/03/2020 – 27/03/2020)
Lai uzlabotu savus rezultātus sportā Tev nepieciešams pareizi trenēties, uzlabot izturības, spēka, ātruma īpašības, sekot tehnikai un netraumēties. Ne vienmēr tam visam atrodas laiks mūsu steidzīgajā ikdienā. Nometnē Tu varēsi savu laiku veltīt sporta aktivitātēm un atpūtai, trenēties pieredzējušo treneru uzraudzībā, iegūt jaunu pieredzi!
Līvānu novada vieglatlētikas klubs organizē pavasara nometni skrējējiem un nūjotajiem. Nometnei var pieteikties gan nopietni sportisti, gan amatieri. Treniņi notiks treneru (Dmitrija Serjogina un Andreja Bondareva) uzraudzībā.
Datumi:
13.03-27.03.2020. – 14 dienas
13.03-23.03.2020. – 10 dienas
Norises vieta:
Spānija, Katalonija, Lloret de Mar.
Lloret-de-Мar – populārākais Katalonijas kūrorts, tas atrodas 75 km no Barselonas, Vidusjūras krastā un 1 stundas braucienā no Barselonas lidostas.
Gaisa temperatūra martā 17-21 grādi un pārsvarā sauss un saulains laiks.
No citam kūrortpilsētām šī vieta atšķiras ar labi attīstītu sporta infrastruktūru –
pilsētā atrodas gan vieglatlētikas stadions, gan 50m peldbaseins, gan vairākas multifunkcionālās sporta halles un futbola laukumi, 1km attālumā no pilsētas centra daudzveidīgas marķētas apvidus trases ideāli piemērotas taku skriešanai, nūjošanai un MTB velo braukšanai. Tieši tāpēc katru pavasari vairāki tūkstoši
sportistu no dažādam Eiropas valstīm dodas uz Lloret de mar.
Protams, nevar nepieminēt šīs pilsētas izcilas skriešanas tradīcijas, vietējie vieglatlētikas klubi La Selva un La Sansi sagatavoja vairākus starptautiskā līmeņa skrējējus. Pašlaik Lloret de mar dzīvo un trenējas divi Olimpisko spēļu dalībnieki un Eiropas čempionātu medaļnieki 3000m kavēkļu skriešanā – J.L. Blanco & A. Mullera.
Cena:
10 dienas 250 euro
14dienas 350 euro
Cenā iekļauts:
• Transfērs uz/no lidostas
• Apartamenti 100m no Vidusjūras (dzīvošana divvietīgajos vai trīsvietīgajos dzīvokļos, ģimenēm – viena bērna izmitināšana par brīvu!) Piedāvājumā nav iekļauta ēdināšana, taču visi apartamenti ir aprīkoti ar virtuvi.
• Tūrisma nodoklis
• Stadiona īre ar inventāru
• Skriešanas treniņi
• Vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi
• Konsultācijas
• Pārgājieni
Papildus izdevumi:
• Aviobiļetes. Tiešais reiss Rīga – Barselona Ryanair 50-150 euro (turp/atpakaļ)
• Ēdināšanas izdevumi (apt. 5-10 EUR/dienā). Pilsētā pieejama vesela virkne pārtikas veikalu (Lidl, Mercadona, Caprabo un t.t.). Cenas un kvalitāte Jūs patīkami pārsteigs. Dažu soļu attālumā plašs kafejnīcu un restorānu piedāvājums.
• Peldbaseins (5euro)
• Ir iespējas pasūtīt ekskursijas: Barselonas apskates ekskursija, Žirona un Salvadora Dalī muzejs, Montserrata klosteris un t.t.
Papildus iespējas:
• Dzīvot vienam apartamentos (+150 euro) 14 dienām
Apmaksas kārtība: 100 EUR ar pārskaitījumu uz biedrības Līvānu novada vieglatlētikas klubs, Reģ.Nr. 40008062812, kontu LV58PARX0013295160001 (ar norādi “Sporta nometnei”). Nometnes maksas otro daļu dalībnieks maksā skaidrā naudā uz vietas (Lloret-de-Mar). Ja dalībnieks kaut kāda iemesla dēļ nevar ierasties treniņnometnē, pirmā iemaksa netiek atgriezta.
Atceries! Nometne ir – treniņi, pareiza atjaunošanos un labs miegs. Tas parasti ļoti pietrūkst sportistam lai uzrādītu labāku rezultātu sacensībās. Uzticies savam trenerim un no pavadītām 14 dienām nometnē sagaidīsi tādu pašu efektu, kā no viena/diviem mēnešiem trenējoties parastajā režīmā.
*Pieteikties vai uzdot precizējušos jautājumus var rakstot uz e-pastu livanuvk@inbox.lv

Made on
Tilda