Lvk
Jaunumi
Eiropas U18 čempionāts
Pirmdien, 4. jūlijā Izraēlas galvaspilsētas Jeruzālemes “Givat Ram” stadionā tika uzsākts trešais Eiropas U18 čempionāts. Latviju šajā čempionātā pārstāv 24 vieglatlēti, starp tiem arī mūsu kluba pārstāvis Nikita Bondarevs. Tās bija pirmās tik nopietna līmeņa sacensības mūsu sportistam un svarīgākais uzsvars tika likts uz pieredzes gūšanu, bet personiskie rekordi un cīņa par vietu finālā palika otrajā plānā. Priekšskrējienā uzrādītājs rezultāts 1:59,09 neļāva kvalificēties finālskrējienam un nācās samierināties ar 22. vietu labāko Eiropas jauniešu vidū.
Nikita Bondarevs pasaules rangā TOP20
Kā liecina Pasaules vieglatlētikas (World Athletics) mājas lapas statistika,
mūsu atlēts, Nikita Bondarevs, ieņem 15 pozīciju pasaules labāko rezultātu īpašnieku sarakstā 800m distancē vecuma grupā līdz 18 gadiem (U18).
Protams, iekštelpu sacensību sezona vēl nav beigusies un daudzās valstīs aktīva ziemas sacensību sezona turpināsies līdz pat martam, bet mēs esam patiesi lepni par šo mūsu kluba pārstāvja sasniegumu!
Latvijas čempionāts vieglatlētikā un pusmaratonā

15.jūlijā notikušajā Latvijas čempionātā pusmaratonā, kas norisinājās

Kuldīgā uzvaru izcīnīja.

mūsu kluba pārstāvis Dmitrijs Serjogins, bet Kitija Valtere ierindojās 3. vietā!
Savukārt Jelgavā notikušajā Latvijas čempionātā vieglatlētikā 3.vietu kavēkļu skrējienā izcīnīja Solveiga Ozola-Ozoliņa.
Apsveicam sportistus ar sasniegumiem!
Baltijas U16 komandu čempionāts

28. jūlijā Ogrē notika Baltijas U16 komandu čempionāts, kur 800m distancē izcili startēja mūsu kluba pārstāvis Nikita Bondarevs. Pārstāvot Latvijas izlasi ar pirmo numuru, sportists apliecināja sava sezona līdera pozīciju ar pārliecinošu uzvaru, uzrādot finiša laiku 2:04,39. Tas ir sportista otrais labākais rezultāts šosezon. Kā atzīst pats Nikita, mērķis bija ne tikai uzvarēt, bet uzstādīt personīgo rekordu, kas šoreiz diemžēl neizdevās.
800m jauniešiem bija viena no retajām disciplīnām Baltijas čempionātā, kur Latvijas komandai izdevās izcīnīt dubultuzvaru – otrās vietas ieguvējs arī ir Latvijas pārstāvis Matīss Jansons (2:05,59), bronza godalga Igaunijas valsts pārstāvim Alexandram Kapp (2:08,80)
Apsveicam arī treneri Vjačeslavu Grigorjevu un pateicamies par mērķtiecīga treniņa procesa nodrošināšanu!
*Jāpiebilst, ka Nikitas uzvara Baltijas čempionātā ir diezgan zīmīgs ieraksts Līvānu novada vēsturē, būs pamatīgi jāpašķir arhīvus lai atcerētos, kurš no Līvānu pārstāvjiem pēdējo reizi bija ticis pie uzvaras Baltijas valstu čempionātā gludajās skriešanas disciplīnās!..Made on
Tilda